Masz pytanie?
Jesteśmy do twojej dyspozycji

+48 695 740 513

Formy płatności

W zależności od własnych preferencji możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelewy24.pl - szybki przelew online lub BLIK - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Wybierając tę formę płatności bezpośrednio po zakupie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24 w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz preferowaną usługę i dokonujesz płatności.
  • PayU - szybki przelew online, płatność kartą debetową, kredytową, BLIK, Masterpass, Google Pay - kolejny bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Wybierając tę formę płatności bezpośrednio po zakupie zostaniesz przekierowany do systemu PayU w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz preferowaną usługę i dokonujesz płatności.
  • Przelew zwykły - wpłaty należy dokonać na numer konta w BANKU PEKAO S.A.: 17 1950 0001 2006 0099 3187 0003, odbiorca: Brygida Hojka BH-ART Pracownia i Sklep, ul. Jana Matejki 25, 43-417 Kaczyce. Dane przekażemy Ci również w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Portfel elektroniczny PayPal - szybki i bezpieczny sposób płatności dla posiadaczy konta w systemie PayPal oraz właścicieli kart kredytowych.
  • Gotówka w siedzibie firmy - zamówienie możesz odebrać osobiście w siedzibie firmy pod adresem ul. Jana Matejki 25, 43-417 Kaczyce po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl